-A +A

Godziny urzędowania

  • Biuro Podawcze: 7:30-15:30 - pn. 7:30-18:00
  • Punkt K​RK: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00
  • Kasa Sądu: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00

Najważniejsze Telefony

  • Centrala Sądu: 58 32-13-199
  • Sprawy karne: 58 32-13-268
  • Sprawy cywilne: 58 32-13-269

Lista sędziów i referendarzy

I Wydział Cywilny

  1. Janicka Małgorzata - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Karwowska Ewa - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Bartnik Mariusz - podział czynności
  4. Daniszewski Piotr - podział czynności
  5. Gieral-Siewielec Agnieszka - podział czynności
  6. Kliszcz Maria - podział czynności
  7. Sarzyńska Karolina - del. do SA - podział czynności
  8. Bakuła-Steinborn Monika - del. do SO - podział czynności
  9. Cichosz Marcin - del. do SO
  10. Grygiel-Stelina Beata - del. do SO - podział czynności
  11. Jank Michał - del. do SO - podział czynności
  12. Kulawik-Rudzińska Ewa - del. do SO - podział czynności
  13. Lemańczyk-Lis Magdalena - del. do SO - podział czynności
  14. Łukowski Jarosław - del. do SO - podział czynności
  15. Bańczyk Paweł - del. do Trybunału Sprawiedliwości UE
  16. Horodniczy Marek - Referendarz sądowy (del. do SO) - podział czynności

II Wydział Cywilny Rodzinny

  1. Bogucka Alicja - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Czynsz-Wolska Magdalena - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Fortuna Maria - podział czynności
  4. Langowska Monika - podział czynności
  5. Zimmermann Tomasz - podział czynności
  6. Łukaszun-Kalita Anna - podział czynności
  7. Chybicka Dorota - del. do SO - podział czynności
  8. Grabda Marzena - del. do SO - podział czynności
  9. Grzenkowska Ewa - del. do SO - podział czynności
  10. Oczkowska-Kochańska Agnieszka - del. do SO - podział czynności
  11. Piątek Jolanta - del. do SO - podział czynności
  12. Wcisło-Szczygieł Magdalena - del. do SO - podział czynności
  13. Pietrzycka Grażyna - Referendarz sądowy - podział czynności

Sekcja do Spraw Rodzinnych Odwoławczych w ramach II Wydziału Cywilnego Rodzinnego

  1. Jaros Ireneusz - Kierownik Sekcji - podział czynności
  2. Bądz Wojciech - podział czynności
  3. Rozwadowski Kornel - podział czynności
  4. Żywicka-Witt Jolanta - podział czynności
  5. Orlikowski Mariusz - del. do SO - podział czynności

III Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Gajewski Krzysztof - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Wiecka-Jelińska Joanna - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Czapiewska Halina - podział czynności
  4. Mathea Bożena - podział czynności
  5. Płażyńska Elżbieta - podział czynności
  6. Tarkowska Dorota - podział czynności
  7. Wojciszke Agata - podział czynności
  8. Jantowski Leszek - del. do SA - podział czynności
  9. Milewska-Czaja Elżbieta - del. do SA - podział czynności
  10. Majerska-Janowska Dorota - del. do SO - podział czynności
  11. Zioła Łukasz - del. do SO (Rzecznik Prasowy ds. cywilnych) - podział czynności
  12. Długosz Wioletta - Referendarz sądowy - podział czynności

IV Wydział Karny

  1. Wiśniewska-Kołodziejczyk Joanna - Przewodniczący Wydziału (Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka ws. karnych) - podział czynności
  2. Kapała Marek - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Boguszewski Radomir - podział czynności
  4. Goc Marek - podział czynności
  5. Jedynak Lidia - podział czynności
  6. Kaczmarek-Byzdra Aleksandra - podział czynności
  7. Kahsin Bartosz - podział czynności
  8. Lemke Jerzy - podział czynności
  9. Retyk Izabella - podział czynności
  10. Stożyński Szczepan - podział czynności
  11. Studzienny Robert - podział czynności
  12. Dampc Michał - del. do SO - podział czynności
  13. Hartuna Maria - del. do SO - podział czynności
  14. Nowopolski Leszek - del. do SO - podział czynności

V Wydział Karny Odwoławczy

  1. Mering Leszek - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Panasiuk Tomasz - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Skwarcow Marek - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego - podział czynności
  4. Albrecht Marzena - podział czynności
  5. Brzozowski Sebastian - podział czynności
  6. Czaja Anna - podział czynności
  7. Daraszkiewicz Dagmara - podział czynności
  8. Frycz Edyta - podział czynności
  9. Hodysz Anna - podział czynności
  10. Nowacka Barbara (Prezes Sądu Rejonowego w Sopocie) - podział czynności
  11. Pasternak Mariusz - podział czynności
  12. Stępniak Beata - podział czynności
  13. Studzienna Joanna - podział czynności
  14. Szteler-Olszewska Aneta - podział czynności
  15. Westphal-Kowalska Małgorzata - podział czynności

VI Wydział Penitencjarny

  1. Zieliński Jacek - Przewodniczący Wydziału (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  2. Matuszewski Piotr - Zastępca Przewodniczącego Wydziału (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  3. Domagała Małgorzata (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  4. Kasprzyk Marlena (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  5. Szewczak Magdalena (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności

VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Antoniewicz Katarzyna - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Piotrowska Ewa - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Gelner Jolanta - podział czynności
  4. Golba-Kilian Beata (del. do SA) - podział czynności
  5. Ołtarzewska Maria - podział czynności
  6. Popielińska Monika (del. do SA) - podział czynności
  7. Szulczewska Wiesława - podział czynności
  8. Trybulec-Czernek Elżbieta - podział czynności
  9. Woszczyński Wojciech - podział czynności
  10. Bednarska Małgorzata - del. do SO - podział czynności
  11. Dawidowska-Myszka Ewa - del. do SO - podział czynności
  12. Matuszczak Jarosław - del. do SO - podział czynności
  13. Skórzewska Justyna - del. do SO - podział czynności
  14. Uznańska Sylwia - del. do SO - podział czynności

IX Wydział Gospodarczy

  1. Kiedrowicz-Kopeć Magdalena - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Mankiewicz Agnieszka - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Miastkowski Marek - podział czynności
  4. Nowicki Mariusz - podział czynności
  5. Piankowska Agnieszka - podział czynności
  6. Szarmach Ewa - podział czynności
  7. Witczak-Słoczyńska Agnieszka (Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka ws. cywilnych) - podział czynności
  8. Kiełkowska Joanna - del. do MS od 01.01.2005 na czas nieokreślony
  9. Leśniewicz Małgorzata - del. do SO - podział czynności
  10. Różalska Anita - del. do SO - podział czynności
  11. Sporek Filip - del. do SO - podział czynności
  12. Szlendak-Karwowska Zofia - del. do SO - podział czynności
  13. Mrugała Łukasz - Referendarz sądowy (del. do SO) - podział czynności

X Wydział Wizytacyjny

  1. Terlecki Rafał - Prezes (Przewodniczący Wydziału) - podział czynności
  2. Solecki Krzysztof - Wiceprezes - podział czynności
  3. Łaguna-Popieniuk Joanna - Wiceprezes - podział czynności
  4. Bojko-Szczegiecka Bożena (Wizytator ds. wieczystoksięgowych) - podział czynności
  5. Brzozowska Katarzyna (Wizytator ds. pracy i ubezpieczeń społecznych) - podział czynności
  6. Chrzanowska Magdalena (Wizytator ds. cywilnych) - podział czynności
  7. Grodziński Marek (Wizytator ds. gospodarczych) - podział czynności
  8. Jasinkiewicz Przemysław (Wizytator ds. egzekucyjnych) - podział czynności
  9. Koperska-Kuc Ewa (Wizytator ds. karnych) - podział czynności
  10. Szulc-Kozik Joanna (Wizytator ds. karnych) - podział czynności
  11. Ważny Ewa (Wizytator ds. rodzinnych i nieletnich / Koordynator ds. mediacji ws. rodzinnych i nieletnich) - podział czynności
  12. Zimny Janusz (Wizytator ds. karnych) - podział czynności

XI Wydział Wykonawczy

  1. Błaszczyk-Sobczyk Iwona - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Kierszka Magdalena - podział czynności
  3. Urbańska Marta - del. do SA - podział czynności

XII Wydział Gospodarczy Odwoławczy

  1. Gajewska Małgorzata - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Tułodziecki Mirosław - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Brzoza Anna - podział czynności
  4. Górniak Ewa - podział czynności
  5. Kardaś Dariusz - podział czynności
  6. Safader-Skwarlińska Jolanta - podział czynności

XIV Wydział Karny

  1. Adamski Tomasz - Przewodniczący Wydziału (Rzecznik Prasowy ds. karnych) - podział czynności
  2. Ratusznik Krzysztof - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Kaźmierczak Mariusz - podział czynności
  4. Kokoszczyński Marcin - podział czynności
  5. Makowska-Lange Anna - podział czynności
  6. Więckowska Joanna - podział czynności
  7. Łyżwińska Joanna - podział czynności
  8. Ryś Rafał - del. do SA (Wiceprezes Sądu Apelacyjnego w Gdańsku) - podział czynności
  9. Fortuna Magdalena - del. do SO - podział czynności
  10. Haliński Andrzej - del. do SO - podział czynności
  11. Willma Angelika - del. do SO - podział czynności
  12. Wojtaszko Andrzej - del. do SO - podział czynności

XV Wydział Cywilny

  1. Baraniecka-Galińska Joanna - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Klawonn Weronika - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. El-Hagin Magdalena (Koordynator ds. edukacji prawnej) - podział czynności
  4. Kazaniecka-Kapała Katarzyna (Koordynator ds. mediacji ws. cywilnych) - podział czynności
  5. Kowalski Piotr - podział czynności
  6. Malak Urszula (Pełnomocnik w SO ds. wdrożeń systemów informatycznych) - podział czynności
  7. Misiurna Małgorzata - podział czynności
  8. Tamowicz Ewa - podział czynności
  9. Braciszewicz Krzysztof - del. do SO - podział czynności
  10. Piotrowska Agnieszka - del. do SO
  11. Sznura Michał - del. do SO - podział czynności
  12. Siemko Joanna - Starszy Referendarz sądowy - podział czynności

XVI Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Kamińska Sylwia - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Jensko Marcin - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Budzisz Dorota - podział czynności
  4. Czerniak-Wołochowska Hanna - podział czynności
  5. Koczyk Krzysztof - podział czynności
  6. Kołodziej Dorota - podział czynności
  7. Witt Włodzimierz - podział czynności
  8. Zawrot Jarosław - del. do SO - podział czynności
  9. Długosz Wioletta - Referendarz sądowy - podział czynności

Izba Morska przy SO

  1. Meissner Michał - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Urban Jarosław - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności

Odwoławcza Izba Morska przy SO

  1. Gnatowski Michał - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Midziak Wojciech - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności